قوانین سایت

قوانین و مقررات

بازارهاي مالي مانند سهام، کالا، ارز، بورس و فرابورس ذاتا از ريسک بالايي برخوردار هستند و ورود به اين بازارها متناسب با شرايط خاص هر بازار ممکن است منجر به از بين رفتن بخشي از سرمايه و يا کل سرمايه شود لذا پيشنهاد مي‏شود قبل از اقدام به معامله اهداف سرمايه‏گذاري و ريسک پذيري خود را بررسي کرده و در قالب پذيرش ريسک سرمايه‏گذاري، اقدام به معامله نماييد.توجه داشته باشيد علاوه بر ريسک مذکور لازم است ريسک‏هاي غير مترقبه و پيش بيني نشده را نيز در نظر بگيريد. با توجه به اهميت روز افزون سرمايه ‏گذاري و اهرم کردن پول جهت مقابله با تورم و جلوگیری از راکد ماندن پولمان و نقشي را که بورس مي‏تواند به عنوان يکي از نقد شونده‏ترين بازارهای سرمايه گذاري حتي براي سرمايه‏هاي خرد که در بازار توان رقابت را ندارند ایفا کند تصميم گرفتيم تا با راه‏اندازي اين سايت تخصصی تجربيات خود را در اختيار علاقه مندان و سرمايه‏گذاران اين شاخه از سرمايه‏گذاري قرار داده و بتوانيم به سهم خودمان نقشی در کاهش ریسک سرمایه گذاری و حفظ سرمایه شما عزیزان داشته باشیم وخدمات خوب و مفيدي را در اختيار شما کاربران قرار دهيم. گروه مشاوره و تحلیل سهم برتر بنا به رسالت آگاهی بخشی در بازارهای مالی و بخصوص بازار سرمایه و بر اساس تدوین علمی استراتژی های معاملاتی و در چهار چوب قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند .


1.سهم برترمتعهد است که اصول حرفه ای را در کلیه مطالب و فعالیت های خود رعایت نماید با این حال این اصل مهم، تضمین کننده عدم وجود خطا در مطالب و فعالیتهای این فروشگاه اینترنتی نمی باشد.

۲.سهم برتر بنا به ضرورت ها و استانداردهای حرفه ای معرفی شده در بازارهای مالی ، از توصیه خرید و فروش سهام خاص به هر نحو معذور است. بر این اساس کلیه مطالب، تحلیل ها و استراتژی های معاملاتی که در این سایت ارایه میگردد صرفا به منزله نظر کارشناسی و غیر تعهد آور گروه مشاوره و تحلیل سهم برتر محسوب می شود.

۳.سهم برتر ضمن پایبندی و تعهد اخلاقی به کلیه کاربران و مشترکین خود، در برابر هرگونه تصمیم گیری سرمایه گذاران بر اساس نرم افزار ها اعم از سیستم های معاملاتی و ابزار معاملاتی و مطالب و تحلیل های سایت کاملا سلب مسئولیت می نماید.